Топ продаж
-19%

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне стиль Армані чорний у коробці Armani
1 600 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1971
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне стиль Армані чорний у коробці Armani
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Закривається на кнопку;
Висота: 9 см;
Довжина: 11 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне стиль Армані чорний у коробці Armani |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










