Топ продаж
-28%

Дитяча міні сумочка рюкзак із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзак дитячий для дівчаток Білий
1 500 ₴
1 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1995ДБ
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка рюкзак із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзак дитячий для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Хутряний брелок у комплекті;
Висота: 22 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка рюкзак із хутряним брелоком, маленька сумка рюкзак дитячий для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴


