Топ продаж
-17%

Чоловічий діловий портфель сумка для документів стиль Луї Вітон
1 800 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1760
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий діловий портфель сумка для документів стиль Луї Вітон
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечевого ремня: 120 см;
Довжина: 37 см;
Глубина: 4,5 см;
Висота: 27 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 см |
| Глибина | 45 см |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель-сумка для документів стиль Луї Вітон |
| Ширина | 370 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










