Топ продаж
-28%

Жіночий рюкзак стьобаний Кенгуру, прогулянковий рюкзачок для дівчат Коричневий
1 250 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1992К
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак стьобаний Кенгуру, прогулянковий рюкзачок для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: нейлон;
Висота: 30 см;
Ширина: 26 см;
Глибина за основою: 10 см;
Лямки регулюються;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак стьобаний Кенгуру, прогулянковий рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴





