Топ продаж
-25%

Маленька дитяча сумочка з іграшкою брелоком, міні сумка для дівчаток з зайчиком
1 100 ₴
829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1082СК
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька дитяча сумочка з іграшкою брелоком, міні сумка для дівчаток з зайчиком
Характеристики:
Матеріал: экошкіра+тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 14,5 см;
Глибина: 8 см;
Висота: 16,5 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2026/05/16 00:00:00 см |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка з брелоком іграшкою, мінісумка для дівчаток із зайчиком |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина | 2026/05/14 00:00:00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴







