Топ продаж
-13%

Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці Чорно-сірий
650 ₴
565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1703Ч
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці
Характерики:
Матеріал: якісна еко шкіра;
Ремішок на руку в комплекті;
Висота: 16,5 см;
Довжина: 25 см;
Товщина: 3 см
Переваги:;
Надзвичайно охайний і компактний, але водночас достатньо цілісний;
Морозстійкість (екожа не лусається і не тріскається на морозі);
Не має чужого запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевих шкірок);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо вам живий фото товару на Viber.
Надсилання у день замовлення
Надсилання з днепр, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (переконайте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з заводу
Працюємо на пряму з випробуваними фабриками, тому ви отримуєте товар за найкориснішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо платежу (поплата при отриманні), оплачуєте товар після огляду у відділку Нової Почти або Укрпочти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 см |
| Колір | Чорно-сірий |
| Ширина | 30 см |
| Тип призначення | Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру карта, гаманець портмоне сумка на ремінці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴










