Топ продаж
-25%

Шкіряна чоловіча сумка-планшетка стиль Лакоста чорна, сумка-планшет на плече Lacoste
2 800 ₴
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1947
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка-планшетка стиль Лакоста чорна, сумка-планшет на плече Lacoste
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 22 см;
Висота: 23 см;
Глибина: 5 см;
Люксова фурнітура з гравіюванням;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 см |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка-планшетка стиль Лакоста чорна, сумка-планшет на плече Lacoste |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴









