Топ продаж
-25%

Дитячий набір фігурок Spider Man конструктор, фігурки чоловічки Людина Павук
800 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7170
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий набір фігурок Spider Man конструктор, фігурки чоловічки Людина Павук
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок;
Розмір коробки: 26х18х4 см
Склад набору на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см |
| Висота паковання | 180 мм |
| Довжина: | 260 мм |
| Довжина паковання | 260 мм |
| Персонажі | Людина Павук |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок Spider Man конструктор, фігурки чоловічки Людина Павук |
| Ширина | 40 см |
| Ширина паковання | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




