Топ продаж
-19%

Чоловіча сумка-бананка слінг стиль Луї Вітон на груди, сумка-бананка люкс барсетка на плече
2 100 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1961
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-бананка слінг стиль Луї Вітон на груди, сумка-бананка люкс барсетка на плече
Характеристики:
Металева фурнітура з гравіюваннями;
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Висота: 31 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-бананка слінг стиль Луї Вітон на груди, сумка-бананка люкс барсетка на плече |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








