Топ продаж
-21%

Чоловіча шкіряна сумка планшетка на плече чорна з тисненням
1 900 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1462
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка планшетка на плече чорна з тисненням
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра з тисненням;
Висота: 25 см;
Ширина: 23 см;
Ширина основи: 2,5 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка на плече чорна з тисненням |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




