Топ продаж
-35%

Чоловічий слінг через плече 18х32х7, шкіряна бананка нагрудна, сумка рюкзак Tiding Bag 33737 чорна
1 990 ₴
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33737
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий слінг сумка через плече шкіряна чорна Tiding Bag 33737
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х32х7.
- Виробник: Туреччина
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Ця шкіряна сумка-слінг - ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність і стиль. Вона має два основних відділення, що дозволяють організувати ваші речі та аксесуари зручним способом. Крім того, сумка має додаткове відділення спереду та ззаду, що забезпечує додатковий простір для зберігання. Карабін можна перечепитися з правої сторони на ліву, що дозволяє налаштувати сумку під ваші потреби і зручність. Ця шкіряна сумка-слінг поєднує практичність і стиль, і стане відмінним доповненням до вашого образу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320 см |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴










