Шкіряна обкладинка для автодокументів
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 13.5 х 10 х 0,8
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для автодокументів . Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, тому що вони лише посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Всі сліди часу тільки додадуть особливості обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2026/05/13 00:00:00 мм |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





