Топ продаж
-38%

Шкіряна обкладинка для паспорта з написом 1940
790 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1940
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна обкладинка для паспорта з написом 1940
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, темно-коричневий, світло-коричневий, червоний
- Розміри (ШхВхГ, см): 9 х 13 х 0,5
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для паспорта. Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, позаяк вони тільки посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Усі сліди часу тільки нададуть індивідуальності обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Довжина | 130 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴










