
Шкіряний чоловічий портфель для документів та ноутбука 39x28x8, сумка папка ділова MK39848 чорна
4 179 ₴
1 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: MK39848
Шкіряна чоловіча сумка-портфель для документів та ноутбука чорна MK39848
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 39 x 28 x 8.
Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
(1) один потайна кишеня на блискавці
Опис:
Функціональна офісна сумка пошита з натуральної шкіри. При виготовленні цієї чоловічої сумки була використана якісна фурнітура. Ця офісна сумка має досить багато кишень, які роблять її досить функціональним і практичним. В основному відділенні сумки розташовані внутрішні кишені, в тому числі спеціальний карман для гаджетів з діагоналлю до 16 дюймів. Так само, офісна сумка ще оснащена знімним регульованим ременем через плече.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 см |
| Глибина | 80 см |
| Ширина | 390 см |
- Ціна: 1 889 ₴










