Топ продаж
-16%

Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча Темно-коричневий
1 100 ₴
929 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1806ТК
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
Матеріал: високоякісна екошкіра;
Якісний і практичний матеріал;
Висота: 31 см;
Ширина: 24 см;
Глибина: 13 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 27 см |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴





