Маленька дитяча сумочка з іграшкою брелоком, міні сумка для дівчаток з зайчиком
Характеристики:
Матеріал: экошкіра+тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 14,5 см;
Глибина: 8 см;
Висота: 16,5 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2025/05/16 00:00:00 см |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка з брелоком іграшкою, мінісумка для дівчаток із зайчиком |
| Ширина | 2025/05/14 00:00:00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






