Топ продаж
-20%

Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедика Кавовий
1 200 ₴
965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1847ДК
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴

