Топ продаж
-13%

Маленька дитяча сумочка клатч з брелоком, міні сумка для дівчаток з ведмедиком Жовтий
980 ₴
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1448Д
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька дитяча сумочка клатч з брелоком, міні сумка для дівчаток з ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Брелок у комплекті;
Довжина: 18 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 12 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

