Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 15 см;
Ширина: 19 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 19 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








