Топ продаж
-24%

Великий жіночий рюкзак міський сумка трансформер, жіноча сумка-рюкзак клітинка чорний
1 250 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1895
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий жіночий рюкзак міський сумка трансформер, жіноча сумка-рюкзак клітинка чорний
Матеріал: екошкіра;
Висота: 31 см;
Глибина: 15 см;
Ширина: 32 см;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий жіночий рюкзак-сумка трансформер, жіноча сумка-рюкзак карта чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴










