Топ продаж
-14%

Чоловічий міський рюкзак екошкіра чорний
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Висота: 43 см;
Ширина: 30 см;
Глибина: 12 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










