Топ продаж
-14%

Модний жіночий гаманець клатч на 2 блискавки з ремінцем на руку місткий портмоне
550 ₴
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1775
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модний жіночий гаманець клатч на 2 блискавки з ремінцем на руку місткий портмоне
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 4 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 195 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий гаманець клатч на 2 змійки з ремінцем на руку місткий портмоне |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴










