Жіноча каркасна сумочка на плече стиль Зара, сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожня;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Логотип – металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






