Топ продаж
-23%

Женская сумочка бананка на грудь стиль Луи Витон, сумка кросс-боди слинг
780 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1304Н
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Женская сумочка бананка на грудь стиль Луи Витон, сумка кросс-боди слинг
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра;
Ремінець з екошкіри;
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Глибина: 4 см;
Металева фурнітура;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 см |
| Мoдель | ЛВ Карта |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










