Топ продаж
-6%

Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
890 ₴
835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1469Д
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 400 г |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴










