Топ продаж
-19%

Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат
520 ₴
419 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1456
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий гаманець клатч еко шкіра для дівчат
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 14.3 см;
Товщина: 3 см;
Висота: 10 см;
Закривається на блискавку;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 г |
| Застежка | Молния |
| Стать | Жіночий |
| Тип призначення | Стильний якісний жіночий гаманець клатч екошкіра для дівчат |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴








