Топ продаж
-14%

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра портмоне
1 300 ₴
1 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1354
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра портмоне
Характеристики:
Матеріал: коров'яча шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 21 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 3 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 210 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴









