Топ продаж
-27%

Чоловічий подарунковий набір шкіряний гаманець портмоне поясний ремінь в коробці
1 900 ₴
1 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714+Р
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець гаманець, натуральна шкіра чорний, коричневий | Невеликий клатч портмоне чоловіче для чоловіків
Характеристики
Матеріал: Натуральна шкіра;
Висота: 9,5 см;
Довжина: 11,5 см;
Товщина: 2,5 см;
Ремень: 3,5х120 см
КОРОБКИ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ГРАВІРОВКИ, ОДНОТОННІ
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Тип шкіри | Бичина |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карток | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Стан | Нове |
| Тип | Кошелек |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴









