Топ продаж
-25%

Дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із кроликом
1 100 ₴
829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1082ДЕ
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із кроликом
Характеристики:
Матеріал: екошкіра + тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 14,5 см;
Ширина за основою: 8 см;
Висота: 16,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 350 г |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2025/05/16 00:00:00 см |
| Мoдель | Виберіть модель |
| Ширина | 2026/05/14 00:00:00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴










