Топ продаж
-24%

Дитячий мінірюкзачок-трансформер із блискітками, маленький прогулянковий рюкзачок із брелоком для дівчаток Чорний
1 250 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1017Д
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мінірюкзачок-трансформер із блискітками, маленький прогулянковий рюкзачок із брелоком для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Брелок у комплекті;
Тип: сумочка-рюкзак;
Висота: 21 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 8,5 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 21 см |
| Вага | 500 г |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2025/05/08 00:00:00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴










