Топ продаж

Чоловічий клатч портмоне Baellery
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Ремінець на руку в комплекті;
Висота: 11 см;
Довжина: 19 см;
Товщина: 3 см;
Переваги:
6 відділень для карток;
Зручний відділ для розміщення телефона (Діагональ до 5 дюймів);
Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий;
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 256 г |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 270 см |
| Кількість відділень для кредитних карток | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

