Топ продаж
-18%

Маленький жіночий рюкзак стьобаний
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Глибина: 10 см;
Ширина: 19 см;
Висота: 23 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 19 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 410 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









