Топ продаж

Чоловічий діловий портфель для документів шкіра ПУ, стильна чоловіча сумка формат А4 для ноутбука
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 354МЧ
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий діловий портфель для документів шкіра ПУ, стильна чоловіча сумка формат А4 для ноутбука
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 13,5 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 6 см;
Висота: 28,5 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 285 см |
| Довжина: | 380 мм |
| Довжина ручок | 135 |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










