Топ продаж
-14%

Дитяча міні сумочка клатч із підковою в стилі Гучі, сумка на плече чорна молочна
980 ₴
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931Д
+380 (63) 597-89-84
менеджер з продажуУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка клатч із підковою в стилі Гучі, сумка на плече чорна молочна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Фурнітура: металева;
Довжина: 23 см;
Висота: 14,5 см;
Ширина за верхньою основою: 8 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2025/05/14 00:00:00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴










